Tousek Turn 20

Kod:

Zestaw do bram skrzydłowych TOUSEK TURN 20

ZESTAW ZAWIERA:

  • 2 x siłownik 
  • 2 x pilot
  • 1 x radioodbiornik
  • 1 x centrala sterująca
  • 2 x fotokomórka

Napęd do bramy dwuskrzydłowej o maksymalnej szerokości skrzydła do 3 m i ciężarze do 350 kg.  Za pomocą napędu Tousek Turn mogą zostać zautomatyzowane zarówno nowopowstające jak również już funkcjonujące bramy skrzydłowe. Obojętnie, czy brama otwiera się na zewnątrz posesji, czy na przykład skrzydła nie pracują w poziomie lecz podnoszą się. Turn zapewnia w każdej sytuacji stabilną i bezusterkową pracę. Jednostka napędowa siłownika tousek Turn pracuje elektromechanicznie. Nierdzewny masywny tłok stalowy i mocny silnik 230 V dbają o równomierną, cichą a zarazem wyposażoną w odpowiedni zapas siły, pracę. Aby zapewnić szczególnie długą żywotność we wszystkich warunkach eksploatacyjnych, została użyta nierdzewna stal dla konstrukcji tłoka oraz aluminium dla obudowy. Samohamowny ślimak blokuje bramę w każdym jej położeniu i w ten sposób nie wymaga stosowania dodatkowego zaryglowania. *) Oczywiście blokada ta daje się lekko odryglować w przypadku braku prądu.

*) Przy niektórych bramach może dojść do sytuacji, w której uzyskanie pełnej blokady bramy w stanie zamkniętym, wymaga zastosowania elektrozamka.

Charakterystyka:

Długowieczność - Tłok ze stali nierdzewnej, obudowa z aluminium i masywny ślimak ze stali zapewniają bardzo długą żywotność napędu.

Nieskomplikowany montaż - Przykręcane i przede wszystkim regulowane uchwyty montażowe pozwalają na bardzo prosty montaż napędu na prawie każdą bramę.

Jednostka napędowa Serii Turn: wszelkie komponenty są z metalu a wałki obrotowe są łożyskowane.

Uniwersalny - Siłowniki Turn mogą być stosowane do wszystkich typów bram skrzydłowych (patrz dane techn.). Również bramy otwierające się na zewnątrz posesji a nawet unoszące się do góry (opcjonalna konsola), mogą być za pomocą serii Turn zautomatyzowane.

Odryglowanie awaryjne - Wszystkie napędy serii Turn wyposażone są seryjnie w odryglowanie awaryjne pozwalające na otwarcie i zamknięcie bramy w sposób ręczny.

Miękki Stop - Turn w kombinacji z centralką ST 50 zwalnia na końcach - domykając bramę szczególnie cicho i zapewniając jej dłuższą żywotność.

Centralka sterująca:

Technicznie innowacyjna mikroprocesorowa centralka sterująca ST 50 została opracowana specjalnie dla elektromechanicznych napędów skrzydłowych 230V. Ten nowoczesny sterownik zarówno reguluje wszelkie zachodzące procesy jak również posiada oprócz funkcji "furtki dla pieszych", czyli otwarcie jednego skrzydła osobno, liczne możliwości podłączeń jak np.: zdalne sterowanie, zamek szyfrowy, przyciski (video-) domofonów oraz oczywiście wszelkie znane systemy zabezpieczeń bramy, jak również kontrolka "co robi brama".

Dwulinijkowy display:

Wszystkie funkcje, jak logika pracy Impuls-/Automatik, otwarcie częściowe (furtka dla pieszych), miękki stop i wiele innych, pozwalają się poprzez optymalnie dostępne przyciski wyjątkowo łatwo ustawić w polskojęzycznym menu słownym i dzięki temu dopasować do każdej bramy.

Parametry TURN 20:

max. ciężar skrzydła - 350kg

max. szerokość skrzydła - 3 m

cykle/dzień - 20

zasilanie silnika - 230V+/-10%

prędkość posuwu - 18,5mm/sec.

max. siła posuwu - 3500 N

max. Wysuw - 412mm

max. kąt otwarcia - 110°

 

 

Opis

GWARANCJA
2 LATA

Pliki do pobrania

KARTA PRODUKTU

Tousek Turn 20

Pliki do pobrania (139.98k)

Brak opinii klientów.

Polecamy również

(There are 16 other products in the same category)

Zadaj pytanie