TOUSEK PULL T5

Kod:

Napęd TOUSEK PULL T5 do bram przesuwnych o maksymalnej wadze bramy do 500 kg.

ZESTAW ZAWIERA: 

  • 1 x SIŁOWNIK DO BRAMY PRZESUWNEJ 
  • 2 x PILOT 2- KANAŁOWY 
  • 1 x RADIOODBIORNIK
  • 2 x FOTOKOMÓRKA

Charakterystyka:

duży podświetlany i zdejmowany LC-Display (2x 16 znaków)

pełnotekstowe menu obsługiwane za pomocą 4 przycisków

różne logiki pracy (Impuls, Automatik, Totmann)

samouczące się pozycje krańcowe

permanentnie samoregulująca się siła również przy zredukowanych obrotach - brak straty na sile

Przekładnia z hartowanej stali w kąpieli olejowej - Wszystkie modele serii Pull T wyposażone są seryjnie w masywną przekładnię stalową, od modelu T8 nawet dodatkowo hartowaną. Ponadto każda przekładnia pracuje w wysokojakościowej kąpieli olejowej, zapewniającej również przy niskich temperaturach optymalne smarowanie. Rezultat: podwyższona sprawność i jeszcze dłuższa żywotność.

Jednoczęściowy korpus (aluminiowy odlew ciśnieniowy) - Składa się w całości z odpornego na rdzę i wytrzymałego aluminium. Ponieważ korpus wykonany został jednoczęściowo, osiągnięto znaczne podwyższenie odporności na skręcanie i zginanie.

Sensor - Kolejną zaletą jest najnowszy sensor obrotów Pulla T. Odbiera on niewyobrażalne 6.200 sygnałów na sekundę! Dzięki temu napęd Pull T samoczynnie i permanentnie reguluje sobie siłę jaką w danym momencie potrzebuje brama. Okresowe ręczne regulacje siły nie są już potrzebne. Technologia ta powoduje, że napęd zwalniając zarówno poprzez miękki stop jak i ewentualne zwolnienie wymuszone przez bramę, nie traci na sile ! Uznane wysokie standardy bezpieczeństwa firmy tousek, przy tej serii napędów zostały jeszcze bardziej podniesione. Oczywiście Pull T spełnia normę europejską wg.

Centralka sterująca - Pod pokrywą tousek Pull T znajduje się innowacyjna centralka sterująca najnowszej generacji. Kostki zaciskowe, bezpieczniki i przyciski programowania dostępne są bez zdejmowania obudowy centralki. W ten sposób płytka elektroniczna podczas uruchomienia i użytkowania pozostaje osłonięta przed deszczem, mechanicznymi uszkodzeniami oraz insektami.

Samouczące się pozycje krańcowe - Wszystkie modele uczą się samoczynnie pozycji krańcowych podczas instalacji. Dodatkowo pozycje te można dokładniej "doregulować" dopasowując je do własnych potrzeb. Typowe mechaniczne wyłączniki krańcowe, które mogą zimą zamarzać lub podczas wieloletniej eksploatacji ulegać przesunięciom lub uszkodzeniom, po prostu stają się zbędne.

Bezpiecznie z systemem ARS - ARS - Automatyczny Rewers System. Jeżeli brama najedzie na przeszkodę, napęd zatrzymuje się i zmienia kierunek jazdy, tak aby przeszkodę "uwolnić". System ten jest niezależny od fotokomórek. Jest to najwyższy stopień bezpieczeństwa. Przy modelu Pull T8 do 800 kg nie jest konieczne stosowanie aktywnej listwy bezpieczeństwa na głównej krawędzi zamykania.

Softstop (miękki stop)  - W obydwóch kierunkach ruchu napęd zatrzymuje się ze zmniejszoną prędkością. Obok płynnego, harmonicznego ruchu i cichego stopu uzyskano w ten sposób ochronę mechaniki bramy oraz napędu, podnosząc tym samym ich żywotność

Zamykane odryglowanie awaryjne - Napęd rygluje bramę w sposób pewny i niezawodny. Odryglowanie awaryjne - ważne w przypadku braku prądu - zamykane jest za pomocą patentowej wkładki. Wkładka ta jest znormalizowana i wymienialna, dzięki czemu można ją wkomponować w system centralnego klucza (jeden klucz do budynku, furtki, napędu, garażu itp.). Wkładka wraz z 3 kluczami należy do wyposażenia.

status wejść bezpieczeństwa i impulsowych

 

Parametry       PULL T5

max. ciężar bramy - 500kg

max. posuw bramy - 30m

częstotliwość pracy - 20 cykli/dzień

prędkość posuwu - 11m/min.

moment obrotowy - 20Nm

napięcie zasilania - 230V

napięcie silnika - 230V

pobór prądu - 1.9A

kategoria ochrony - IP 44

tryb standby - 1,1W

koło zębate - Z20 moduł 4

 

 

Opis

GWARANCJA
2 LATA

Pliki do pobrania

KARTA PRODUKTU

Tousek PULL T5

Pliki do pobrania (117.81k)

Brak opinii klientów.

Polecamy również

(There are 16 other products in the same category)

Zadaj pytanie