janmet-logo.png

Każda marka ma swoją historię. Nasza rozpoczęła się w 2008 r. z chwilą rozpoczęcia produkcji tradycyjnych ogrodzeń kutych z metalu w miejscowości Dębno w województwie zachodniopomorskim. Od tego czasu nieustannie inwestujemy, rozwijamy nasze umiejętności i możliwości, dzięki czemu jesteśmy ekspertami nie tylko w branży metalurgicznej. Firma JANMET to przedsiębiorstwo wieloprofilowe, powstałe z prawdziwej pasji do tworzenia i na bazie wieloletniego doświadczenia teoretycznego jak i praktycznego. Dziedziny, w których na co dzień funkcjonujemy to głównie wspomniana już wcześniej produkcja i montaż kutych ogrodzeń metalowych, produkcja paneli ogrodzeniowych 2D i 3D, sprzedaż i montaż inteligentnej automatyki dla domu, piaskowanie i malowanie proszkowe oraz cięcie laserowe i gięcie krawędziowe. Naszym najnowszym kierunkiem biznesowym jest zaś wynajem samochodów dostawczych oraz wypożyczalnia generalnie rzecz ujmując sprzętu budowlanego.

 

Jednym z elementów, który sprawia, że jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi w branży jest przede wszystkim ciągła chęć rozwoju, szukanie nowych kierunków dystrybucji, planowane inwestycje oraz wdrażanie najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku krajowym jak i zagranicznym. Najważniejszą jednak kwestią, której nie sposób tutaj pominąć jest to co posiadamy najcenniejszego czyli kapitał ludzki. Bez wątpienia jesteśmy najlepszą załogą w tej branży czego dowodem są chociażby niespotykane wręcz relacje międzyludzkie panujące w naszej firmie.  Naszą największą siłą jest przez lata budowana znakomita atmosfery pracy, dlatego w pracy jesteśmy partnerami a na co dzień jesteśmy również przyjaciółmi. Nasi pracownicy to nie tylko wykwalifikowani fachowcy ale także ludzie z pasją. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najtrudniejsze projekty oraz potrafimy sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom każdego klienta. To wszystko przekłada się na świetne wyniki, zarówno ilościowe jak i jakościowe. Zawsze dążyliśmy do tego aby być firmą niezależną i niczym nieograniczoną. Jednym z następstw takiego podejścia jest aktualnie posiadana przez nas flota logistyczna, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczyć nasze produkty, o każdej porze dnia i nocy w dowolne miejsce na świecie. 

Tym co mamy potrafimy się dzielić! Wspieramy rozwój naszych partnerów biznesowych i angażujemy się w wolontariat charytatywny. Mamy także zaszczyt być sponsorem wielu lokalnych drużyn sportowych. To sprawia, że odwzajemniona wdzięczność wspieranych przez nas osób jeszcze bardzie motywuje nas do intensywnego działania i ciężkiej pracy. Serdecznie zatem zapraszamy do zapoznania się z przedstawionymi materiałami o profilach naszej działalności i zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji w interesującym Państwa temacie.

Zadaj pytanie